Strona główna/Aktualności/II miejsce dla Nadii w Międzygminnym Przeglądzie Kolęd i (..)

II miejsce dla Nadii w Międzygminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wojkowicach

11 Stycznia 2024

11 stycznia 2024 roku, odbył się Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wojkowice. Nasze przedszkole zaprezentowała Nadia Skarżyńska z grupy 5-latków, śpiewając piosenkęJadą sanie z Mikołajem”. Miło nam poinformować, że Jury przyznało Nadii II miejsce w kategorii przedszkola i klasy I-III. Uroczysta gala, na której zostaną wręczone nagrody, odbędzie się 23 stycznia o godz. 11.00. Gratulujemy !!!