Strona główna/Aktualności/II miejsce dla Hani i III dla Michaliny w Konkursie (..)

II miejsce dla Hani i III dla Michaliny w Konkursie Plastycznym "Czeladzka czarownica"

26 Kwietnia 2024

W kwietniu wzięliśmy udział w Konkursie Plastycznym pt. „Czeladzka czarownica”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Nasze przedszkole reprezentowała Hanna Trybulec z grupy 4-latków i Michalina Ciepłuch z grupy 0B. Jury po burzliwych debatach dokonało oceny prac dzieci w konkursie, którego celem było kształtowanie wyobraźni dzieci, zapoznanie z bohaterką legendy „Czeladzka Czarownica” oraz budowanie wspólnoty i przynależności do lokalnego społeczeństwa. W kategorii wiekowej 3-4 lata - Hania zdobyła II miejsce a w kategorii 5-6 lat - Michalina zdobyła III miejsce. Dziewczynki zostały nagrodzone Dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy konkursu zapraszają na wystawę prac konkursowych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi - Filia Nr 2 w dniach od 26 kwietnia do 31 maja 2024 roku. Gratulujemy !!!