Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

25 CZE 2020

Rodzic/opiekun przyprowadzający dziecko do przedszkola na dyżur wakacyjny jest zobowiązany do wydrukowania i podpisania stosownych Oświadczeń (nr 1 i 2) wraz z klauzulą RODO i przyniesienie ich w dniu przyprowadzenia dziecka na placówkę.

Prosimy Rodziców/Opiekunów, którzy zadeklarowali pobyt dziecka w czasie wakacji o przestrzeganie zadeklarowanych dat pobytu oraz skonsultowanych godzin przychodzenia dzieci do przedszkola. W związku z reżimem sanitarnym, w którym będziemy pracować, prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie Procedur bezpieczeństwa oraz Procedur przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.

Ponadto rodzic/opiekun przyprowadzający dziecko do przedszkola jest zobowiązany do wydrukowania i podpisania stosownych Oświadczeń (nr 1 i 2) wraz z klauzulą RODO i przyniesienie ich w dniu przyprowadzenia dziecka na placówkę. Jeśli nie macie Państwo możliwości wydrukowania Oświadczeń, proszę ich treść przepisać i podpisać.

Rodzice/opiekunowie, których dzieci chodziły do przedszkola w miesiącach maj-czerwiec nie przynoszą Oswiadczeń.

Bardzo prosimy o rozwagę i rozsądek oraz porozmawianie z dziećmi, że po powrocie do przedszkola  zastaną inny porządek i zasady postępowania.

Zapraszamy - dyrektor Barbara Węgrzyn

Kategoria: Powiązane pliki [ 4 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego.docx Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego.docx 20-05-16 10:00 64.5KB pobierz plik: Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka w czasie zagrożenia epidemicznego.docx