Strona główna/Aktualności/Dni Czeladzi - uroczyste podsumowanie Festiwalu (..)

Dni Czeladzi - uroczyste podsumowanie Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty”

18 Czerwca 2023

18 czerwca 2023 roku, podczas obchodów Dni Czeladzi w Amfiteatrze w Parku Grabek odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom wyróżnionym na tegorocznym Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty”.  Z naszego przedszkola wśród wyróżnionych znalazły się dziewczynki z grupy 0B -  Alicja Ptaszkowska, Amelia Salamon i Emilia Bentkowska oraz dzieci z grupy 0A - Antonina Habrzyk, Natalia Hope, Urszula Boroń, Wiktoria Pruszek, Marcelina Płonka, Zuzanna Kołacz, Amelia Dębska-Kiełkowska, Eliza Luty, Zuzanna Brzezińska, Pola Zetlerowicz, Alicja Rzepiak, Hanna Koza, Daria Czapla, Wojciech Zgutczyński, Francciszek Joniec, Bohuslav Lavrentii. Nagrody wręczyła Pani Burmistrz Beata Zawiła i Kierownik Kopalni Kultury Beata Marcinkowska. Jeszcze raz gratulujemy !!!