Strona główna/Aktualności/Festyn Rodzinny "Mama, Tata i Ja" - uzbieraliśmy 4 258,00 (..)

Festyn Rodzinny "Mama, Tata i Ja" - uzbieraliśmy 4 258,00 zł.

30 Maja 2023

30 maja 2023 roku, w przedszkolnym ogrodzie odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: „Mama, Tata i Ja”. Pani dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości, wśród których honorowym gościem była Burmistrz Miasta - Pani Beata Zawiła. Następnie dzieci wystąpiły z programem artystycznym - recytowały wierszyki, śpiewały i zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. A wszystko to dla swoich rodziców, aby w ten sposób wyrazić swoją miłość do nich z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszyscy rodzice zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie zrobionymi upominkami. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, której sprzyjała  pogoda i dobre humory. A było w czym wybierać - do dyspozycji dzieci i gości była trampolina, stoisko do malowanie twarzy, malowanie farbami na stretchu, mini olimpiada sportowa, loteria fantowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z trenerami judo i piłki nożnej oraz stanowisko udzielania pierwszej pomocy. Nie lada gratką było spotkanie z motocyklistami, strażakami, policjantami i ich pojazdami. Dorośli mogli podejść do stanowiska "amazonek" z Będzińskiego Stowarzyszenie Amazonek i Fundacji „Oko w oko z rakiem”, które edukowały zainteresowane osoby. Nie zabrakło też stoiska z pysznymi ciastami oraz innymi smakołykami jak wata cukrowa, kiełbaski z grilla i napoje. Dochód z pikniku zasili konto Rady Rodziców naszego przedszkola i będzie przeznaczony na potrzeby przedszkola i dzieci. Jesteśmy pewni, że to popołudnie dostarczyło wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy i radości a rodzicom/opiekunom pozwoliło odpocząć od spraw zawodowych, codziennych trosk i kłopotów a przede wszystkim stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami.

Cała społeczność przedszkola serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji tej uroczystości wszystkim sponsorom, organizacjom, stowarzyszeniom oraz rodzicom/opiekunom, którzy nie żałowali sił ani czasu oraz środków finansowych, aby uatrakcyjnić to spotkanie i by wszyscy mogli miło spędzić popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół.

Miło nam poinformować, że udało nam się uzbierać 4 258,00 zł.

Sponsorzy:

• Firma Huhtamaki - opakowania jednorazowe
  • Mirosław Kafel Mięso Wędliny - kiełbaski na grilla
  • Warzywniak u Hani - ogórki
  • Państwo Andrzej Gut i Ewa Suszczyk - grill i namiot
  • Klub Seniora „Wrzos” i Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czeladzi - stroje
  • Wydawnictwa Edukacyjne MAC Edukacja i NOWA ERA - gadżety
  • Klub Sportowy CKS w Czeladzi
  • Mamy, które upiekły ciasta

Organizacje, stowarzyszenia oraz rodzice/opiekunowie:

• Szkoła Tańca Dance4You
  • Przedszkoliada.pl