Strona główna/Aktualności/Walentynkowa Poczta

Walentynkowa Poczta

14 Lutego 2024

14 lutego 2024 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki - święto miłości i przyjaźni. Była to dobra okazja by pokazać komuś, że się go lubi i darzy sympatią. Tuż przed Walentynkami w naszym przedszkolu ruszyła Przedszkolna Poczta Walentynkowa. Przez cały tydzień dzieci mogły wrzucać do specjalnej skrzynki kartki dla swoich kolegów, koleżanek a nawet Pań. Wszystkie życzenia zostały dostarczone do odbiorców przez Walentynkowych Listonoszy i sprawiły dzieciom oraz pracownikom ogromną radość. Cały dzień upłynął nam na wesołych zabawach i wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni.

Walentynkowa Poczta