Strona główna/Aktualności/"Maja ratuje planetę" - Teatr Moich Marzeń z Chorzowa

"Maja ratuje planetę" - Teatr Moich Marzeń z Chorzowa

31 Października 2023

31 października 2023 roku, przedszkolaki pojechały do Kopalni Kultury na musical „Maja ratuje planetę” wystawiony przez aktorów Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przygody głównej bohaterki - Mai oraz jej zwierzęcych przyjaciół. Spektakl w przystępny sposób przybliżył dzieciom tematykę ekologii oraz uświadomił jak bardzo człowiek i jego ingerencja w środowisko naturalne jest niebezpieczne dla ludzi, zwierząt i całej planety. Poza tym spaniała muzyka, kostiumy, scenografia, światła i gra aktorów sprawiły, że dzieci z przejęciem obserwowały musical.