Strona główna/Aktualności/III miejsce dla Emilii Bentkowskiej w konkursie plastycznym (..)

III miejsce dla Emilii Bentkowskiej w konkursie plastycznym "Wiosenny obrazek sensoryczny"

16 Marca 2024

16 marca 2024 roku, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym „Wiosenny obrazek sensoryczny”, którego organizatorem była Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnowcu. Konkurs miał na celu m.in.: stymulowanie zmysłów takich jak dotyk, wzrok, słuch poprzez wykorzystanie różnych materiałów i narzędzi oraz rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych. Nasze przedszkole reprezentowała Emilia Bentkowska z grupy 0B. Jury doceniło pracę Emilki i przyznało jej III miejsce. Gratulujemy !!!